Acai uguos

Gamtos stebuklingo maisto atradimasAcai uogos laikomos slaptuoju Amazonės brangakmeniu. Dar prieš penkerius metus buvo sunku ar net neįmanoma rasti ekologiškų acai uogų už Pietų Amerikos ribų. Šiandien jos gausu internete ir daugelyje sveiko maisto parduotuvių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Acai uogų populiarumas dėl gydomųjų ir sveikatinamųjų savybių sulaukė didelio dėmesio dėl galingų gydomųjų ir sveikatinamųjų savybių, esančių pačiuose vaisiuose.

Nerimaujate dėl vėžio; pasidomėkite Acai uogomis

Sparčiai didėjant vėžio diagnozių skaičiui, prasminga tyrinėti natūralias priemones, galinčias padėti išvengti vėžio arba jį išgydyti. 2006 m. paskelbtame tyrime padaryta išvada, kad grynas acai uogų ekstraktas laboratorijoje veiksmingai naikino žmogaus vėžio ląsteles. Šis Floridos universiteto tyrimas paskatino atlikti daugiau tyrimų šiuo klausimu, tačiau kol kas nėra prasmės laukti. Šiandien pradėję vartoti acai uogas, rytoj galite iš esmės išvengti vėžio.

Atraskite geriausią Acai uogų produktų rūšį, kurią galite įsigyti
Iš pradžių Acai uogas buvo sunku importuoti ar eksportuoti, nes jos buvo linkusios greitai supūti. Mokslininkams atradus visas nuostabias uogų savybes, imta ieškoti alternatyvių būdų, kaip išsaugoti vaisius nededant konservantų ar cheminių priedų. Taip atsirado ekologiškų acai uogų džiovinimas liofilizacijos būdu. Džiovinimas šaldant leidžia išsaugoti didelį antioksidantų ir maistinių medžiagų kiekį vaisiuose, nesukeliant rizikos, kad jie suges. Perkant acai uogų produktus svarbu perskaityti etiketę ir įsitikinti, kad perkamas prekės ženklas iš tiesų buvo džiovintas šaltyje ir yra ekologiškas! Tai užtikrins, kad tai, ką perkate, yra aukščiausios įmanomos kokybės rinkoje.

kas yra „Acai Berry”.?

Kas kelerius metus rinkoje pasirodo natūralus produktas, kuriam skiriama daugybė reklamos, rinkodaros ir naujienų pranešimų. Dauguma jų galiausiai nepateisina lūkesčių. Štai acai yra visiškai kitokia. Su acai uogomis buvo atlikta daug tinkamų tyrimų, ir visa tai visiškai stebina. Acai uogos ne tik buvo pavadintos maistingiausiu atogrąžų miškų vaisiumi, bet ir įrodyta, kad tai vienas maistingiausių ir labiausiai sveikatą stiprinančių maisto produktų planetoje. JAV žemės ūkio ministerija (USDA) įtikinamai pranešė, kad acai uogos pasižymi „didžiausiu antioksidaciniu aktyvumu iš visų iki šiol aprašytų maisto produktų”. Turint omenyje antioksidantų svarbą mažinant vėžio riziką ir širdies ligas, tai nėra mažas pasiekimas. Dar labiau įtikina tai, kad šiose uogose yra antocianinų ir flavonoidų, dviejų stiprių antioksidantų atmainų, ir jos veiksmingai neutralizuoja laisvuosius radikalus organizme.

Acai uogų moksliniai tyrimai patvirtina visus teiginius
Žengiant dar vieną žingsnį į priekį, acai uogos taip pat buvo matuojamos pagal ORAC skalę (deguonies radikalų absorbcijos gebą) ir buvo ištirtos su didele persvara, o tai rodo, kad tai yra vienas veiksmingiausių ir galingiausių antioksidacinių papildų. Tik nedaugelis natūralių produktų yra dalyvavę tiek daug mokslinių tyrimų ir bandymų kaip Brazilijos acai, o tai tik dar kartą įrodo, kad su šia uoga reikia kovoti.

Kai rimtai rūpinatės savo sveikata, rinkitės Acai uogas

Daugelis rinkoje esančių produktų duoda pažadus, kurių negali ištesėti. Įrodyta, kad Acai uogos ne tik laikosi savo pažadų, bet ir prisideda prie bendros sveikatos ir gerovės, kurią gali patirti jas vartojantis žmogus. Jis gali padėti sveikai ir ilgai numesti svorio, jame gausu riebalų rūgščių, baltymų ir mineralų. Pavyzdžiui, vienoje standartinių acai uogų kapsulių porcijoje yra B grupės vitaminų, vitamino E, daug ląstelienos, baltymų ir kalio, vario ir mangano, taip pat Omega 3, 6 ir 9 riebalų rūgščių. Dar įspūdingiau tai, kad dėl mažo glikemijos indekso skaičiaus jos laikomos visiškai saugiomis vartoti diabetikams kaip maisto papildas.

Daugybė Acai uogų teikiamų privalumų
Daugelis žmonių pradeda vartoti šį supermaistą dėl vienos aplinkybės ir neišvengiamai įsitikina, kad jis tikrai pagerino jų sveikatos kokybę. Nauda sveikatai neapsiriboja vien svorio metimu ar vitaminų papildymu. Iš tikrųjų daugelis kitų Acai uogų naudingų sveikatai savybių gali būti dar svarbesnės ir ilgalaikės. Toliau išvardyti tik kelios naudos rūšys, kurias, kaip rodo tyrimai, gali suteikti acai uogų vartojimas.

Back To Top